Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesje plenerowe szczecin, poszukuję

sesje plenerowe szczecin, poszukuję

Znacie kogoś, kto wykonuje sesje rodzinne w Szczecinie? Chce zrobić sobie w kilka osób zdjęcia. Możliwe, że będzie tam jeszcze pies. Dajcie znać, kogo polecacie.

Strzała

Posty: 1

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

Dzidzia

Posty: 6

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

Klarkaa45

Posty: 5

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeżeli wykonane są przez kogoś, kto się na tym niezmiernie dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

Uleczek4

Posty: 7

 
Polecam wykonanie sesja plenerowa w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/plener-szczecin, a przekonacie się, iż tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najniezwyklej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

Imbirrr4

Posty: 26

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

frunet

Posty: 13

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

Hymnny4

Posty: 3

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

mattoid1973

Posty: 2