Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

doradca kredytowy lublin, polecicie ?

doradca kredytowy lublin, polecicie ?

Jak to dzisiaj jest z kredytami hipotecznymi w Lublinie? Łatwo można dostać czy trzeba się mocno starać?

lalunia333

Posty: 2

 
Szkoda, iż w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na doskonalsze, a szkoda.

basu

Posty: 21

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, dlatego warto pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

Trener

Posty: 6

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, wobec tego trzeba się liczyć na wpłaty z swojej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym wiecej trzeba przygotować. Pożądane byłoby, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Prościej jest coś dla siebie wybrać, co jest niezmiernie korzystne.

Klarka

Posty: 3

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Gruamer

Posty: 4

 
Formalności związane z kredytem hipotecznym w Lublinie załatwiłem dzięki tej osobie http://kredytuoli.pl. Wam również ją polecam. Jest to rzetelne i profesjonalne podejście do tematu kredytów. Sami to możecie sprawdzić.

olboyyy

Posty: 9

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem oczywiście z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o wiele bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Lupusx

Posty: 6

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, zatem pożądane byłoby pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak sporo na niej można zyskać.

Gumis

Posty: 11