Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Lakier UV, gdzie zamówić ?

Lakier UV, gdzie zamówić ?

Siemka. Z tego co wiem, to wizytówki kaszerowane sklejane są za pomocą specjalnych pras. Obawiam się jednak, że pod wpływem temperatury warstwy się rozejdą...

Franuś

Posty: 14

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, natomiast się przekonał. Później jednakże nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

v_v007

Posty: 9

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

edyta123

Posty: 15

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://lakieruv.swiezyblog.edu.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

Sarenka

Posty: 15

 
Ja bardzo cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwykłych.

Grażyneczk223

Posty: 12

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i dzisiaj nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

Sobolewww

Posty: 24

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

Jarko445

Posty: 4