Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

cyprysik sadzonki, gdzie kupię?

cyprysik sadzonki, gdzie kupię?

Poszukuje sklepu ogrodniczego online, który ma bardzo duży wybór iglastych roślin. Nie wiem jeszcze, co zamówię, dlatego chce zobaczyć, co ciekawego jest na rynku.

Madzia

Posty: 1

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, jaka miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

bartek33

Posty: 9

 
Kupowałem magnolii sadzonki poprzez Internet i roślina dziś jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, niemniej jednak naprawdę propozycja była niezwykle korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a poprzez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Franuś

Posty: 14

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bo zawsze można tam trafić na oferty, jakie są korzystne pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na różne nowości ogrodnicze.

Michaś

Posty: 8

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

kociol001

Posty: 3

 
Zakupiłem świerk rydal sadzonki w sklepie internetowym https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Rydal-C7%2C5/9361 i wszystkim polecam tam zajrzeć. Ogrody wybór sadzonek, które są świeże i bardzo prędko rosną.

Wariat

Posty: 11

 
Bez problemów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w różnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bo już mi miejsca zabrakło, ale przyznam, że bardzo mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

sertus

Posty: 2

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak naprawdę zależne jest to od wielu czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Emuuu22

Posty: 3