Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

adwokat trojmiasto

adwokat trojmiasto

Możecie mi polecić jakiegoś prawnika, który prowadzi w Gdańsku sprawy spadkowe? Zależy mi na kimś kto indywidualnie podejdzie do tematu, szczególnie że chodzi o podważanie ustnego testamentu więc będę wdzięczny za pomoc.

labuh

Posty: 1

 
Do spraw frankowych warto mieć prawnika, bo samemu trudno to poprowadzić, temat skomplikowany, trzeba wiedzieć czego chwycić się w konkretnej umowie, by udało się w sądzie wygrać taką sprawę.

MiSER

Posty: 9

 
Jak powiesz dokładnie jak wygląda Twoja sprawa z kredytem frankowym to prawnik będzie w stanie konkretne rozwiązania zaproponować. Tematy frankowe prowadzi kancelaria z Grunwaldzkiej, zadzwoń sobie - 609 115 050 – ew poczytaj na stronie: https://gautier.com.pl/

Chiny12

Posty: 32

 
Jak znajdziesz dobrego prawnika to będzie w stanie kompleksowo temat rozwodu poprowadzić łącznie z podziałem majątku i to pewnie będzie taka najlepsza opcja, z której ewentualnie warto będzie skorzystać za jednym zamachem w ten sposób wszystko uda się załatwić.

PabloSSS

Posty: 16

 
Myślę, że do kwestii frankowych warto podchodzić z prawnikiem, bo jednak temat nie jest prosty, a banki też starają się za wszelką cenę chronić swoje więc tutaj wsparcie prawnika będzie cenne.

dermert

Posty: 3

 
Jak potrzebuje prawników do sprawy frankowej to szukaj kogoś kto właśnie tym tematem się kompleksowo zajmuje. To jednak dość ciężki temat więc przyda się ktoś kto już się tym zajmuje i jakieś to doświadczenie posiada w takich sprawach.

Marys56

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że pomocą prawników będzie można taką sprawę poprowadzić sprawnie i faktycznie umowa kredytu frankowego będzie to unieważnienia, tylko staraj się właśnie szukać jakieś kancelarii, która tą tematyką się kompleksowo zajmuje.

Oct714

Posty: 13