Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Grzejnik dekoracyjny, który sklep ?

Grzejnik dekoracyjny, który sklep ?

Witam zależy mi na grzejniku w kolorze. Co sądzicie o grzejniku dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD? Może znacie jakiegoś taniego dystrybutora? Czekam i dziękuję za pomoc.

Klarka23

Posty: 9

 
Ja mam model z wbudowanym zaworem termostatycznym. Dokładnie grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD. Koło 500 złotych, naprawdę warto. Doradzali mi prawdziwi fachowcy. Nikt nie wciskał na siłę. Z montażem też nie było żadnych problemów. Marka dobra i znana. To grzejnik z wytłoczeniami, dobrze się prezentuje.

Kobitka22

Posty: 11

 
Ten grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najbardziej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

wrona

Posty: 14

 
Miał być dwufunkcyjny typ, ale w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie bardzo dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

bmw316

Posty: 21

 
Zajrzyj sobie tutaj http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-style-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Mam grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD właśnie od tego dystrybutora. Żadnych problemów. Polecam.

Odi

Posty: 17

 
A u nas decyzja w końcu na grzejnik pionowy z gładką płytą. Dokładnie grzejnik ozdobny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Polecam i jak ktoś pyta o tego producenta to chwalę. Pod względem technicznym żadnych zastrzeżeń. Pod kątem wizualnym model znakomity do nowoczesnych wnętrz. Trzeba liczyć się z trochę powyżej 1000 złotych :)

Imbirrr4

Posty: 28

 
Taki grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD nie jest w zasadzie drogi, a masz pewność co do jakości. Można poszukać jeszcze jakichś promocji. Ale nie powiem, bo wersje pionowe też mi się podobają.

jan630

Posty: 21

 
Dla mnie najważniejsza jest automatyka. Całkiem spoko jest kocioł Q HIT PLUS 15kW do spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem HEIZTECHNIK. Już pytałem się gości z branży o ten typ no i okazuje się, że dobra klasa. Pod kątem ceny też wydaje mi się nieźle. Ale różnicę są pomiędzy sklepami i to spore.

namok

Posty: 11

 
U nas z powodzeniem sprawdził się grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD. Uważam, iż nie ma co przepłacać, a to dobra marka atrakcyjna i ceniona. Polecam.

wisła22

Posty: 14

 
Jak masz duże wymagania to polecam rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 zwój 300m. Z taką ofertą spotkasz się w wielu sklepach. Warto wiedzieć, że niektóre mają wygórowane ceny. Ja płaciłem coś koło 3 złotych za metr i tego się trzymaj. Co do jakości to oczywiście żadnych zastrzeżeń.

bullet

Posty: 32