Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony www Łódź, znacie ?

strony www Łódź, znacie ?

Poszukuje jakiejś profesjonalnej firmy od stron www w Łodzi. Byłoby dobrze gdyby to była firma z dużym doświadczeniem.

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, iż jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, niemniej jednak między czasie przez te wszystkie lata niezmiernie wiele na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Sarenka

Posty: 5

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

bartek33

Posty: 8

 
Sam nie ma strony, bowiem mam małą firmę i klientów poszukuję blisko miejsca zamieszkania, natomiast wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niesłychanie prosta i zyski są gigantyczne. Dziś klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

FOTOiFOTO

Posty: 22

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

nero45

Posty: 5

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Malinka Moja

Posty: 5

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

Alfonsik5

Posty: 6

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, lecz schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wówczas wiemy, iż wykona to powinność o wiele lepiej. To nie jest proste, wobec tego jeżeli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy stosownej firmy.

Fanatyk

Posty: 3

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

epaepa33

Posty: 3