Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

język angielski w przedszkolu Kraków, polecicie ?

język angielski w przedszkolu Kraków, polecicie ?

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to naprawdę profesjonalnie?

Jacuś

Posty: 3

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Boss

Posty: 16

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To fachowcy, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super metody, z jakich każde dziecko jest bardzo zadowolone.

skwiatek

Posty: 26

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

Yuri20

Posty: 2

 
Dopasowanie programu nauczania jest bardzo ważne. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, ale ta zabawa musi być bardzo dobrze zaplanowana. Wtedy przyniesie same pozytywne korzyści.

Marioleczka

Posty: 6

 
Doświadczone nauczanie angielskiego w przedszkolu w Krakowie jest niezwykle istotne. Wybieramy kogoś, kto wie jak się tym zająć. To mają być niezwykle dobrze opracowane lekcje. Dziecko ma się bawić, niemniej jednak jednocześnie uczyć, albowiem za to płacimy. Szukajmy, wobec tego kogoś takiego, kto spełni w stu procentach nasze żądania.

Boss

Posty: 6

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

Sarenka

Posty: 16

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt mnóstwo chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, zatem poszukujemy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało prościej w przyszłości, a język w tym pomaga.

serum45

Posty: 7

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Radziu

Posty: 7

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

Robuś

Posty: 3