Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Hosting www pod bloga

Hosting www pod bloga

Witam serdecznie.

Co jest znaczące, gdy wybieram tani hosting? Mam ogromny wybór, który jest problematyczny.

Wariat

Posty: 12

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, gdyż tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać fachowe oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

srekal34

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Ciapek

Posty: 15

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi mnóstwo wątpliwości, jakie związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się pomiędzy innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług sporo firm.

ATos54

Posty: 19

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednakże raduje się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć olbrzymią liczba transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odszukałem do tego świetną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

dobryrd

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, iż wybór nie był łatwym zadaniem w szczególności, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod spostrzeżenie, ale ostatecznie udało się.

kobza84

Posty: 17

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

DaNceR

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, lecz inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Kwatuszek

Posty: 10