Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

alliknet5

Posty: 11

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, lecz wiadomo, iż nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz sporo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odnaleźć ofertę naprawdę tanio.

innaret

Posty: 19

 
Powiem tak, iż na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Boss

Posty: 16

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie ale zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Worms

Posty: 12

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również poszukuję i jakoś nie mogę trafić, albowiem wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

matek562

Posty: 15

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezwykle dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

Miner-ooo

Posty: 9

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

wisła1905

Posty: 18

 
Też słyszałam, iż Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niesłychanie miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Rico

Posty: 16

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Kitas

Posty: 9

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Wiele słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, zatem nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

grudziec55

Posty: 11