Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

powiększanie ust kwasem hialuronowym szczecin, proszę o pomoc

powiększanie ust kwasem hialuronowym szczecin, proszę o pomoc

Czy polecacie może fotoodmładzanie w Szczecinie? Słyszałam ostatnio o tym zabiegu i nie wiem, czy się na niego zdecydować. Co o tym myślicie? Może, któraś z was już korzystała z tych lub podobnych zabiegów?

Dagmara87

Posty: 3

 
Ja robiłam powiększanie ust w Szczecinie i jestem mega zadowolona. Usta nie są tak bardzo przesadzone, jak możemy zauważyć u niektórych kobiet. Ja mam zrobione bardzo delikatnie, aby nie wyglądało bardzo sztucznie.

matek562

Posty: 15

 
Ortopedia konsultacja w Szczecinie wykonaj najlepiej w dobrej klinice lub przychodni. Jeśli jesteś sportowcem to musisz iść do profesjonalnego lekarza, aby wykonał odpowiednie padania i postawi odpowiednią diagnozę.

BBGGRR2

Posty: 7

 
Miałam wykonywane usuwanie przebarwień w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z kilku zabiegów i cera mi się bardzo poprawiła. Teraz wyglądam młodziej prawie o 7 lat.

andrzej99

Posty: 20

 
Miałam zrealizowane usuwanie przebarwień w Szczecinie i jestem niezwykle zadowolona. Skorzystałam z paru zabiegów i cera mi się niezwykle poprawiła. Teraz wyglądam młodziej prawie o 7 lat.

Gumis

Posty: 10

 
Botoks w Szczecinie wykonywana jest pod tym adresem https://olimedica.pl/botoks-szczecin/. Mają dużo interesujących innych zabiegów, z których należałoby sięgnąć. Mam nadzieję, iż będziesz niezmiernie zadowolona.

Kasia

Posty: 6

 
Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie musi być zrealizowane przez specjalistę. Raz miałam powiększone usta w tym mieście i niestety musiałam zgłosić się na rozpuszczanie kwasu. Wyglądałam bardzo sztucznie.

dobrawka

Posty: 7